email Created with Sketch. Kontaktní formulář
licence

Licence

Po celou dobu fungování našeho servisu průběžně pracujeme na tom, aby servis splňoval ve všech oblastech naší práce, tedy jak mechanické, karosářské i lakýrnické, takové podmínky, které nám umožňují pracovat s moderními technologiemi pro opravy široké škály vozidel a byli jsme schopni čelit i těm nejnáročnějším požadavkům.

V průběhu roku 2018 prošel náš servis jednou z největších modernizací, a to jak menšími stavebními úpravami, tak především obnovou technologií a zařízení, kterou vyžadují pravidla a nařízení pro provoz této činnosti.
Koncem roku jsme pak byli připraveni na splnění podmínek přísného auditu pro všechny dílny.

S hrdostí vám můžeme oznámit, že jsme obdrželi dva certifikáty, které nám udělují statut certifikované autoopravny provozoven CUI v oblasti lakýrnických prací a statut autorizovaného servisu v oblasti mechanických prací provozoven ACC.

Naše provozovna bude procházet pravidelnou roční certifikací, která bude potvrzovat odpovídající standard v poskytování služeb, kterými se odlišujeme od většiny běžných autoservisů.

Obdržením certifikátu člena skupiny CUI, jsme partnery většiny uznávaných pojišťoven.

Budeme potěšeni, pokud budete chtít využít našich služeb a sami se přesvědčit o kvalitě naší práce.

Napište nám

Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám poradíme. Na e-maily odpovídáme do 24h. Pokud Vám nedorazila naše odpověď, volejte +420 739 201 121

Naši partneři:

Image