email Created with Sketch. Kontaktní formulář
onas_header

O nás

Jsme firma s více jak dvacetiletou tradicí. Po celou dobu se snažíme vytvářet a dodržovat atmosféru typicky rodinného českého autoservisu, na který se mohou motoristé bez obav obrátit s jakoukoliv komplikací, žadostí či problémem.

Našim zákazníkům nabízíme opravy vozidel všech značek, pneuservis, pojištění nebo také služby v podobě asistence technika při koupi nového či ojetého vozu.

Od začátku podnikání tvoří zázemí našeho autoservisu stálý tým zaměstnanců. Máme velmi malou fluktaci lidí a stojíme o zkušené zaměstnance s profesionálním přístupem.

Předností našeho autoservisu je kompletně zrenovovaný vizuál, který se snažíme ladit do posledního detailu. Ať už tedy v naší firmě narazíte na lakýrníka nebo mechanika, vždy jej poznáte podle stejnkroje s jejich jménem a logem naší firmy.

Nejsme součástí žádného nadnárodního řetězce a tomuto se snažíme přizpůsobit nabízené služby i cenové podmínky, které jsou blízké pro českého zákazníka.

Velice si vážíme vás, všech stálých zákazníků, kteří k nám dojíždíte z blízkého i vzdálenějšího okolí a budeme rádi, pokud nám vaši přízeň i nadále zachováte, či se rozhodnete nově naše služby využít.

Spolupracujeme se školou
Střední škola technická a dopravní Ostrava Vítkovice příspěvková organizace

Seznamte se s naším týmem

Martin

Martin Freisler

majitel, přijímací technik

MarketaFreislerova

Markéta Freislerová

administrativní pracovnice

bretislav

Břetislav Kursa

vedoucí lakýrník

Miša

Michal Freisler

lakýrník

Lukáš

Lukáš Freisler

vedoucí mechanik

Petr

Petr Bryla

karosář

babička

Zdena Děkánková

administrativní pracovnice

Jan

Jan Sembol

údržbář, skladník

Napište nám

Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám poradíme. Na e-maily odpovídáme do 24h. Pokud Vám nedorazila naše odpověď, volejte +420 739 201 121

Naši partneři:

Image